هتل دی ادیشن استانبول

هتل Istanbul Edition یک هتل پنج ستاره جدید با 15 طبقه و 78 اتاق به همراه امکانات رفاهی کامل و یک پنت هاوس مجلل برای تور استانبول در قلب یکی از پرجنب و جوش ترین شهر های دنیاست. این هتل یک هتل لوکس، مدرن و استاندارد با طراحی استثنایی است که اقامت در آن به معنی تجربه کردن بالاترین کیفیت و درک زیبایی در تور استانبول است. تأکید این هتل بر سلامتی، آسایش و راحتی مسافرین است و نیز منعکس کننده بهترین فرهنگ ترکیه است.ترکیب رنگهای نقره ای – طلایی – برنز در این هتل به این دلیل است که با استفاده از وسعت نورهای زیاد و چوب های تیره و نیز هماهنگی محیط، بتواند یک جو گرم و صمیمی را به ارمغان آورد.

 

هتل دی ادیشن استانبول

نمایی از هتل دی ادیشن استانبول

 

هتل دی ادیشن استانبول

اتاق هتل دی ادیشن استانبول

 

هتل دی ادیشن استانبول

سالن ورزشی هتل دی ادیشن استانبول

 

 

هتل سویستل لیوینگ استانبول

یک هتل باید پیشخدمت های خاص خود را آماده کرده باشد ، رویکرد این آماده کردن در این هتل مهیا شده است . سونای خشک برای ریه ها مناسب است . در این هتل تنفس خود را از نو بسازید . این هتل دارای خشک شویی کاملا مجهز نیز می باشد . مرکز تجاری کاملا مستقل اما کامل از مهمترین امکانات این هتل می باشد . اگر در محل های عمومی هتل نیاز به اینترنت داشته باشید ، راه کارهای اینترنت همراه همیشه همراه شما خواهد بود . شما می توانید بعد از یک روز پرمشغله درخواست یک ماساژ خاص را داشته باشید و این هتل برای شما آن را فراهم کرده است . پارکینگ این هتل دغدغه پارک ماشین را از شما می گیرد . اگر اهل تناسب اندام هستید و به باشگاه بدنسازی می روید نگران باشگاه خود نباشید در این هتل باشگاه تناسب اندام مجهزی را پیدا خواهید کرد . این هتل دارای رستوران نیز می باشد . زمین تنیس این هتل یکی از امکانات مخصوص برای مسافرانش می باشد . 

 

هتل سویستل لیوینگ استانبول

 

هتل سویستل لیوینگ استانبول

اتاق هتل سویستل لیوینگ استانبول

 

هتل سویستل لیوینگ استانبول

 

هتل سویستل لیوینگ استانبول

رستوران هتل سویستل لیوینگ استانبول

هتل امونپیک استانبول

 

کلیه اتاقهای این هتل تمیز و راحت می باشد.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی میباشند.امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ ، جکوزی ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم ، استخر سر پوشیده می باشد.این هتل دارای ۲۴۹ اتاق می باشد.این هتل اقامتی لوکس امکانات بسیارویژه ای نظیر زمین گلف را به میهمانان تور استانبول خود ارائه میدهد.یک صرافی و اتاق جلسه کاملا مجهز نیز در هتل وجود دارد.اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.اتاق های هتل عاری از آلودگی سیگار هستند.

 

هتل امونپیک استانبول

 

هتل امونپیک استانبول

 

 

 

 

هتل لیماک یورآسیا لاکساری استانبول

هتل لیماک یورآسیا لاکساری استانبول دارای امکاناتی برای معلولین است.

 

 

 

هتل دبلیو استانبول

هتل پنج ستارهٔ دبلیو در قلب بوسفوس جای دارد که مکانی ایده آل برای کشف و دیدن استانبول است که می‌توان از دسترسی آسان به مراکز مهم شهر استانبول و خیابان های پر جنب جوش شهر لذت برد. مسافرین این هتل می توانند با کمی‌ پیاده‌روی از مکان‌های توریستی دیدن کنند.از امکانات هتل دبلیو استانبول دارای 136 اتاق میتوان مواردی مانند سرویس اتاق ۲۴ ساعته، نگهداری از کودکان، بار، مرکز تجاری، پارک ماشین، قهوه خانه، دربان، آسانسور، امکانات برای مهمانان غیر فعال، خدمات لباس های شسته شده، امکانات ملاقات، حیوانات خانگی مجاز، رستوران، خدمات اتاق، جعبه سپرده ایمنی، سالن، مغازه ها، منطقه سیگار کشیدن، تور، مرکز تناسب اندام، ماساژ، استخر در فضای باز، اینترنت بی سیم رایگان در مناطق عمومی را نام برد.

 

هتل دبلیو استانبول

نمایی از هتل دبلیو استانبول

هتل دبلیو استانبول

اتاق هتل دبلیو استانبول

هتل دبلیو استانبول

 اتاق هتل دبلیو استانبول